Solární ponorné čerpadlo TPC-800 40W- venturi-aerátor

skladem

Solární ponorné čerpadlo TPC-800 40W- venturi-aerátor
Čerpadlo je určené pro přečerpávání sladké a slané vody bez větších nečistot ,DC bezkartáčový motor s vysokou energetickou účinností řízený mikroprocesorem Hladký rozběh při malém proudu, vhodné pro provoz ze solárního panelu odolný permanentní magnetický rotor oběžného kola na jemné keramické hřídeli unikátní magnetický pohon s velmi dlouhou životností, oběhové čerpadlo pro trvalý chod, jednoduchá údržba, velmi nízká spotřeba a hluk Čerpadlo může být použit pro většinu aplikací jako oběhové čerpadlo bez nutnosti připojení k elektrické síti. Vysoká účinnost umožňuje připojení přímo na solární panel. Vyznačuje se díky svým malým rozměrům vysokou účinnost a extrémně nízkou spotřebou energie. Dlouhá životnost díky použité technologie zajišťuje bezúdržbový a tichý provoz. Toto čerpadlo je ideální pro rodinné domy, solární systémy nebo cirkulační čerpadla.
Ideální jako výkonná solární fontána, fotovoltaická filtrace k bazénům, provzdušňování rybníků atd...
Čerpadlo ponořte do vody a pak připojte čerpadlo k solárnímu panelu pomocí konektoru
Zabraňte chodu na sucho, při nebezpečí chodu na sucho hrozí zničení čerpadla. Čerpadlo není samonasávací.
Čerpadlo nesmí zamrznout !!! 

Tekutina nesmí obsahovat magnetické částice !!!
Maximální průtok při minimální výtlačné výšce a napětí 24VDC - 1 100 l/h Maximální výtlačná výška při minimálním průtoku - 6mPracovní napětí - 14,4-24VDC, max. 1,3AMax. příkon - 18W při max. napětí Připojení vstup - výstup - G1/2" 20mm, 2 adaptéry pro hadici 12 a 18mmŽivotnost - 20 000 hodin provozu Hmotnost - 350gPonorné čerpadlo krytí - IPX8Hluk menší jak - 40dBDélka se sacím filtrem - 55mmŠířka - 75mm Výška - 75mm 


Solární panel 40W-12V  solární panel je vyroben z polykrystalického křemíku. 


Napájení čerpadla :
Pro napájení čerpadla je použit solární panel o výkonu 20W, čerpadlo mění otáčky podle slunečního svitu.
Údržba :Čerpadlo nepotřebuje při běžném provozu žádnou údržbu, nesmí zamrznout !!!Pokud dojde k ucpání sacího otvoru a nebo rotoru čerpadla, je nutné čerpadlo demontovat a vyčistit. Pozor na keramickou hřídel oběžného kola, je velmi křehká.
Komplet obsahuje :
1 ks solární ponorné čerpadlo TPC-800

1 ks solární panel 40Wp

1 ks propojovací kabel 3 m s dc konektorem

1ks venturi

 1ks koleno
Pro jinou délku kabelu kontaktujte prodejce.

3 090,00 Kč
cena včetně DPH
Copyright © 2020 Luboš Prokop