DC DC Boost modul:

skladem


DC DC Boost modul:


Jedná se o výkonný napájecí modul DC-DC boost pro elektrická zařízení, digitální produkty atd. Můžete si s ním vyrobit regulovaný napájecí zdroj, vstupní napětí je 3V-35V, výstupní xoltage lze nastavit od 5V-45V . Monolitický integrovaný obvod, digitální programování, přesné ovládání, spolehlivý a odolný.


Napájecí induktor 0,9 WH využívá zcela nový originální vstupní a výstupní spínací displej IC, vstupní a výstupní svorky mají konstrukci šroubových svorek pro usnadnění připojení a odpojení vodičů. Design USB a 2,5A vysokého proudu dokáže identifikovat odpor a současně nabíjení telefonu.


Modul má indukční cívku, měděný chladič, vysoce přesný potenciometr (posun ve směru hodinových ručiček, snížení proti směru hodinových ručiček), digitální displej napětí elektronky (napětí displeje je intuitivnější), indikátor vstupu a výstupu a další součásti. Pohodlnější použití, komplexnější funkce.

Napájení pro vaše elektronické zařízení, výstupní hodnotu můžete nastavit podle napětí vašeho systému. Vyrobte si vysoce výkonný mobilní napájecí zdroj pro notebook s velkokapacitní lithiovou baterií 12V, používejte svůj notebook, jak chcete. Vlastní vysokoproudý mobilní napájecí zdroj s jednočlánkovou lithiovou baterií. Dodává se s USB rozhraním a identifikačním odporem a má velký proudový výstup 2,5A, nabíjí několik mobilních telefonů současně. Napájení regulátoru solárního panelu.


Po připojení napájení (3 - 35V) se rozsvítí indikátor vstupu a modul funguje normálně, upravte modrý knoflík potenciometru (obvykle otočte ve směru hodinových ručiček pro zvýšení otáčení proti směru hodinových ručiček a krok dolů) a použijte multimetr k detekci výstupního napětí, dokud je to potřeba. Pokud výstupní napětí modulu nelze upravit, je vždy stejné jako vstupní napětí.


Specifikace:

Model: XH-M411
Vstupní napětí: 3V-35V
Výstupní napětí: 5V-45V
Vstupní proud: 5A (špičkový)
Rozsah zobrazení napětí: 5V-30V (pokud je vstupní napětí nižší než 4,5V, nezobrazí se)
Zobrazení napětí Chyba: ±0,1V
Velikost: 72*48*16mm


Poznámka:

Toto je boost modul, takže výstupní napětí by mělo být vyšší než vstupní napětí.

Špičkový výstupní proud je menší než 5A.

Tato sada vyžaduje profesionální znalosti a schopnosti, ujistěte se, že víte, jak ji používat.

Postup


1. Připojte modul ke zdroji napájení (4,5-40V), kontrolka vstupu svítí a modul funguje normálně.

2. Upravte modrý knoflík potenciometru (obvykle otáčením ve směru hodinových ručiček zvyšujete a otáčením proti směru hodinových ručiček snižujete) a kontrolujte výstupní napětí pomocí multimetru, dokud nesplňuje požadavky.

3.Pokud výstupní napětí modulu nelze upravit, což znamená, že se vždy rovná vstupnímu napětí, otáčejte potenciometrem proti směru hodinových ručiček o několik kruhů, pak lze napětí normálně upravit.

380,00 Kč
cena včetně DPH
Copyright © 2020 Luboš Prokop