solární oběhové čerpadlo HS25-N 50W

skladem

Solární oběhové čerpadlo HS25-N- 50W DC 

bezkartáčový motor s vysokou energetickou účinností řízený mikroprocesorem Hladký rozběh při malém proudu, vhodné pro provoz ze solárního panelu odolný permanentní magnetický rotor oběžného kola na jemné nerezové hřídeli unikátní magnetický pohon s velmi dlouhou životností oběhové čerpadlo pro trvalý chod bez ochrany proti chodu na sucho jednoduchá údržba velmi nízká spotřeba a hluk MPPT technologie pro napájení solárním panelem s plynulým rozběhem, doporučený solární panel 30-80Wpbronzové tělo čerpadla nepřetržitý provoz Specifikace: Napájecí napětí : 10-24VDC, napájecí zdroj 24VDC, solární panel 30-80Wp, Voc 24VDCPřipojení : červený vodič +, černý vodič -Max. proud při 24VDC : 0,85AMax. příkon při 24VDC : 20,4WMaximální průtok : 8,8L/min Maximální výtlak : 6,3mPřipojení : G1/2Maximální tlak v systému : 3BarMaximální pracovní teplota : 100stCMinimální rozběhová spotřeba : menší jak 2WNáběh čerpadla : 6s po připojení napájení s plynulým rozběhem Rozměr : d/v/š/ 96/47/90mmHmotnost : 750gHluk : <40dBŽivotnost : 30 000hČerpaná kapalina : čistá sladká a nebo slaná voda, glykol. Nesmí obsahovat magnetické částice !!Krytí : IP63 Externí řídící jednotka s MPPT čipem, kabel 300mmOblast použití: Oběhová čerpadla topení Podlahové vytápění Solární aplikace Čerpání kapalin Pro všeobecné použití při čerpání vody Aplikace: Čerpadlo může být použit pro většinu aplikací jako oběhové čerpadlo bez nutnosti připojení k elektrické síti. Vysoká účinnost umožňuje připojení přímo na solární panel. Vyznačuje se díky svým malým rozměrům vysokou účinnost a extrémně nízkou spotřebou energie. Dlouhá životnost díky použité technologie zajišťuje bezúdržbový a tichý provoz. Toto čerpadlo je ideální pro rodinné domy, solární systémy nebo cirkulační čerpadla.


Solární panel 50 W-12V


Fotovoltaický solární panel 50 W monokrystalický je nová řada panelů s technologií Shingle. Panel je vybaven inovativními články Shingle a jeho účinnost je 18,92 %. Výsledkem je, že velikost panelu je pouze 565 x 451 x 30 mm a panel má výkon 50 W. Tyto panely jsou vhodné hlavně pro stavbu menších "ostrovních" systémů pro místa bez elektrické energie, jako jsou např. chaty, karavany, zahrady apod.Hlavní charakteristiky:- Nízký součinitel závislosti napětí na teplotě zvyšuje účinnost provozu při vysokých teplotách.
- Mimořádný výkon při slabé intenzitě osvětlení a vysoká citlivost na světlo v celém slunečním spektru.
- Uzavřená vodotěsná multifunkční propojovací skříňka poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti.
- Výkonné překlenovací (by-pass) diody omezují pokles výkonu při zastínění.
- Robustní rám z anodizovaného hliníku usnadňuje střešní montáž panelů do nejrůznějších montážních systémů.
- Vysoce průzračné temperované sklo nejvyšší kvality vykazuje zvýšenou tuhost a odolnost proti nárazům.
- Pokročilý systém zapouzdření z materiálu EVA (etylénvinylacetát) s třívrstvou ochrannou fólií splňuje nejpřísnější požadavky na bezpečnost zařízení vysokého napětí.
- Panel vysokého výkonu a s rychloupínacím systémem s konektory MC4.
- Certifikace a normy: PV Cycle, CE, ISO, TUVParametry produktu:
- Rám, materiál: hliník
- Zaručený elektrický výkon 10 let 90% + 25 let 80% výkonu

Rozhraní a konektory

Délka kabelů [cm]:

45

Konektory:

MC4

Napájení

Výkon [W]:

50

Maximální napětí (Vmp) [V]:

18,15

Maximální proud (Imp) [A]:

2,76

Napětí naprázdno (Voc) [V]:

21,57

Zkratový proud (Isc) [A]:

2,92

Fyzické charakteristiky

Počet článků:

36

Provozní teplota [°C]:

-40 až 80

Hmotnost [kg]:

2,2

Šířka [mm]:

451

Výška [mm]:

565

Hloubka [mm]:

30

Barva rámu:Černá

Obecné

Technologie:Shingle

Typ článku:Monokrystalický

Typ panelu:Rámový

Komplet obsahuje : HS 25 solární oběhové čerpadlo

                                 solární panel 50w shingle 

                                 mc4 pár

3 480,00 Kč
cena včetně DPH
Copyright © 2020 Luboš Prokop